לפרטים וייעוץ חייגו  

055-6600863 


הסיפור שלי 

תמיד אהבתי את מדינת ישראל ואת ההיסטוריה שלה. אהבתי לטייל מסביב לארץ ולהקשיב לסיפורים אודות צמחי מרפא ישראלים והיכולות שלהם לרפא בעיות עור.

לפני מספר שנים, סבלתי מבעיות עור אשר שום טיפול לא עזר להן, באותו הזמן חברה המליצה על סבון טבעי שחשבה שיכול לעזור לבעיות העור שלי. החלטתי לנסות אותו ואכן, לאחר פעם אחת של שימוש בסבון, התחלתי להרגיש הקלה.

 כתוצאה מהידיעה שסבון טבעי יכול לעזור, החלטתי ליצר אחד משלי.

התחלתי לחקור צמחי מרפא אשר יכולים לעזור לבעיות עור. מחקרי נמשך מספר שנים מפני שרציתי להגיע לצמחים הנכונים ביותר, למעשה נכנסתי לתוך יערות וחורשות ואספתי את הצמחים בעצמי בתקופת פריחתם.

לאחר שבחנתי מספר שילובים של צמחי מרפא ומצאתי את הנוסחה והדרך המתאימות ביותר לתהליך יצור הסבון, התחלתי ליצור את הסבון, תחילה בביתי ולאחר מכן במפעל לייצור סבונים ברמת הגולן.

מאז שהתחלתי לשווק את הסבון לפני כחמש שנים, קיבלתי תגובות נלהבות מאנשים אשר בזכות הסבון, בעיות העור שלהם נפתרו או שהסיפטומים של הבעיות הוקלו בצורה משמעותיות. בעיות כגון: אקזמה, נשירת שיער, פסוריאזיס, שפשפת ופריחה.

אנשים רבים פונים אלי ואומרים שהם חייבים לצרוך את הסבון על בסיס יומיומי ומסרבים להשתמש בכל סבון אחר. קשה להסביר את הסיפוק בידיעה שהסבון שאני פיתחתי עוזר לאנשים. זאת שמחה גדולה עבורי.אחת מהמתנות המרגיעות והמרפאות של הטבע מובאת הישר לעורך באמצעות סדרת סבוני טבע מדהימים! שמנים חיוניים וחשובים סבון טבעבון מיוצר בתהליך קר אשר מגן על הויטמינים החיוניים, 

מינרלים, חומצת שומן וחומר נוגד חמצון שנמצאים בשמנים של הסבון. השמנים הם: 100% שמן זית ושמן אבוקדו אשר כל כך הכרחיים לבריאות העור ושורשי השיער.

תערובת מיוחדת של צמחי מרפא סדרת טבעבון מיוצרת מצמחי מרפא מיוחדים אשר ידועים ביכולתם לרפא, לחטא ולהרגיע את העור.

טבעבון, הרופא הטוב ביותר

הרבה בעיות עור נגרמות מכימיקלים שנמצאים ברוב הסבונים. 

כתוצאה מהמרכיבים הטבעיים שמהם סדרת טבעבון מיוצרת, סבון טבעבון נהדר עבור אלו שיש להם עור עדין או סובלים מאקזמה, פסוריאזיס, דלקת עור וגירודים.

הוראות שימוש

עבור ניקוי וריענון העור: יש לשפשף עם הסבון ולאחר מכן לשטוף.

עבור בעיות עור: יש לשפשף עם הסבון עד שהוא נהפך לקרם, למרוח אותו על עורך, להשאירו כשתי דקות עם אפשרות לשטוף או להשאירו.

עבור בעיות היגיינה וטחורים: יש לשפשף עם הסבון על המקום, להשאירו למספר דקות ולאחר מכן לשטוף במים קרים. 

עבור פצעי בגרות: יש לשטוף את הפנים בבוקר ובערב עם הסבון. לפני שינה, יש למרוח קצת מהסבון על הפצעים ולהשאיר למשך הלילה.

עבור חיזוק שורשי השיער והימנעות קשקשים: יש לעשות מסאג' בקרקפת עם הקצף של סבון טבעבון, להשאיר לשתי דקות ולאחר מכן לשטוף באופן יסודי את השיער. לבסוף, למרוח קונדישינר על השיער- לא בשורשים.

עבור כפות רגליים סדוקות ויבשות: יש למרוח באמצעות עשיית מסאג' בכפות הרגליים, לגרוב גרביים ולהשאיר למשך הלילה.


טואול בניית אתרי אינטרנט